Virdea - Twój ogród bez tajemnic

Virdea

Warszawa. Miasto pełne ludzi, korków, spalin i hałasu. Jeśli tam mieszkasz to wiesz o co chodzi jednak pewnie kochasz to miejsce, w którym mieszkasz.....

dom, ogród, dekoracja wnętrz

Usługi ogrodnicze w Warszawie

2017-08-29 | Virdea

Warszawa. Miasto pełne ludzi, korków, spalin i hałasu. Jeśli tam mieszkasz to wiesz o co chodzi jednak pewnie kochasz to miejsce, w którym mieszkasz. Jeśli masz piękny dom z ogrodem i pięknym zielonym trawnikiem ale właściwie nie masz czasu, nie chce ci się sadzić, podlewać i pielęgnować roślinek zgłoś się do nas. Może po prostu nie masz ręki do roślin? Chcesz żeby twój ogród był niepowtarzalny i wzbudzał zazdrosne spojrzenia sąsiadów? Pomożemy. 

Ogrody Warszawa to teren naszej pracy. Oferujemy profesjonalne usługi ogfrodnicze, od A do Z. Zajmiemy się zarówno zaprojektowaniem twojego ogrodu. Będziemy z tobą rozmawiać, słuchać tego jak wyobrażasz sobie to miejsce. A jeśli nie będziesz wiedzieć, czego tak naprawdę oczekujesz, zaskoczymy cię. Możesz być pewien, że pozytywnie. Zaobserwujemy twoje upodobania i w zależności od nich stworzymy naturalny ogród, w którym nie widać działalności człowieka albo wprost przeciwnie. Ogród jak od linijki. Każdy listek i źdźbło trawy będzie miało tam swoje określone miejsce. 

Posadzimy dla ciebie rośliny, które będą cieszyły oko cały rok. Nie przekwitną w ciągu jednego tygodnia. Będą pojawiać się stopniowo i obdarzać swoim pięknem. 
Zakładanie ogrodów Warszawa to my. Stworzymy dla ciebie bezpieczny azyl do którego będziesz mógł uciec o każdej porze dnia i nocy. Wiemy, że nasze miasto, praca i obowiązki dnia codziennego mogą stresować. Mało jest miejsc gdzie można obcować z naturą. My stworzymy dla ciebie namiastkę raju obok twojego domu. Będziesz tam urządzać niezapomniane przyjęcia, bawić się z dziećmi, opalać się czy czytać książki. Takie miejsce jest naprawdę potrzebne, każdemu człowiekowi.

Kava Marta Strzelecka
Projektowanie i zakładanie ogrodów
ul. Zbiorowa 61/63
02-194 Warszawa
tel. 883 026 800
tel. 505 063 207
http://www.projektowanieogrodow.warszawa.pl
przedstawiciel@zielonyarchitekt.pl
biuro@zielonyarchitekt.com

http://www.projektowanieogrodow.warszawa.pl

Powiązane tagi: